Lampa operacyjno-zabiegowa

Dostępność: statek - na zamówienie klienta
20 500,00 zł 20500.00
(netto: 18 981,48 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

56 dni

Lampa operacyjno-zabiegowa

DUO to zestaw dwóch bezcieniowych lamp operacyjno-zabiegowych o kompaktowych rozmiarach, bardzo wysokim współczynniku odwzorowania barw, regulowanym natężeniu światła, z możliwością niezależnego montażu. Model sprawdzi się nie tylko w placówkach medycznych, ale również w gabinetach weterynaryjnych.

Opis

DUO to zestaw dwóch lamp operacyjno-zabiegowych przystosowanych do nawiewu laminarnego, zawieszonych na niezależnych ramionach, z możliwością regulacji ustawienia w trzech płaszczyznach. Można go mocować do sufitu lub ściany, a także zamontować tylko jedną lampę. Ze względu na kompaktowe rozmiary poleca się go szczególnie do mniejszych pomieszczeń zabiegowych. Każda lampa jest wyposażona w 21 diod LED oraz możliwość regulacji temperatury barwowej i natężenia światła (łącznie maksymalnie 120 000 lx). Zestaw jest łatwy w obsłudze, czyszczeniu i dezynfekcji, a zdejmowane uchwyty można sterylizować.

Dane techniczne

Średnica czaszy: 30 cm
Zakres regulacji natężenia oświetlenia lampy: 20 000-60 000 lux
Liczba diod: 21
Temperatura barwowa: 4 300 K

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Lampy zabiegowe i operacyjne

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl