Lampa zabiegowa mobilna

5 900,00 zł 5900.00
(netto: 5 462,96 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: powyżej 21 dni

Lampa zabiegowa mobilna

LEDO Mobil to mobilna ledowa lampa zabiegowa, bezcieniowa, z regulacją natężenia światła, mocowana na statywie jezdnym. Model ma charakter uniwersalny – sprawdzi się w każdym gabinecie zabiegowym czy diagnostycznym, a także w gabinetach kosmetycznych i weterynaryjnych.

Lampa zabiegowa mobilna

Opis

LEDO MOBIL to mobilna ledowa lampa zabiegowa, bezcieniowa, z regulacją natężenia światła, mocowana na statywie jezdnym. Model ma charakter uniwersalny – sprawdzi się w każdym gabinecie zabiegowym czy diagnostycznym, a także w gabinetach kosmetycznych i weterynaryjnych.

Regulowane natężenie światła

Lampa jest wyposażona w 12 diod LED emitujących białe światło. Natężenie światła można regulować w zakresie od 20 000 lx do 60 000 lx. Czasza jest zawieszona na ramieniu umożliwiającym regulację ustawienia w trzech płaszczyznach, co pozwala na dostosowanie pozycji lampy do bieżących potrzeb. Obsługa lampy jest prosta i intuicyjna.

Zdejmowany uchwyt

LEDO charakteryzuje się budową monolityczną idealną do czyszczenia i dezynfekcji. Zdejmowany uchwyt nadaje się do sterylizacji.

Dane techniczne

Średnica czaszy: 23 cm
Zakres regulacji natężenia oświetlenia lampy: 20 000-60 000 lux
Liczba diod: 12
Temperatura barwowa: 4 500 K

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Lampy zabiegowe i operacyjne

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium