Łóżko niemowlęce

Dostępność: kolej - na zamówienie klienta
3 500,00 zł 3500.00
(netto: 3 240,74 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

42 dni

Łóżko niemowlęce

Mobilne łóżeczko na oddziały neonatologiczne powinno wyróżniać się bezpieczeństwem i ergonomią. Stanowisko adresowane jest na wszystkie oddziały noworodkowe, a także sale, gdzie wykorzystywane są ogrzewacze w postaci tzw. ciepłych gniazdek.

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim
  • Kompletne stanowisko
  • Ergonomia i dezynfekcja

Opis

Łóżko niemowlęce
Łóżko niemowlęce

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Transparentna obudowa i wysokie zabezpieczenia to cechy bezpiecznego stanowiska niemowlęcego. Łóżeczko umożliwia stały nadzór pielęgniarski oraz wyróżnia się solidną stabilnością leża.

Łóżko niemowlęce

Kompletne stanowisko

Łóżeczko zawiera wszystko, co jest potrzebne – regulację wysokości, przechył Trendelenburga, dedykowany materacyk. Stanowisko opcjonalnie można doposażyć w system ogrzewania niemowląt „ciepłe gniazdko”.

Łóżko niemowlęce

Ergonomia i dezynfekcja

W codziennym użytkowaniu łóżeczka pomagają profilowane wnęki w podstawie na akcesoria czy pieluchy, a uchwyty z każdej strony ułatwiają przemieszczanie całego stanowiska. Gładkie tworzywo odporne na środki dezynfekcyjne znakomicie usprawnia utrzymanie w czystości.

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Nowa realizacja! Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl