Pomagamy modernizować
placówki medyczne
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
NOWY SOLID dedykowany jest do szeroko rozumianych placówek medycznych. Doskonale sprawdza się zarówno na oddziałach szpitalnych, jak i w prywatnych klinikach. Przyczynia się do tego leże z regulowaną wysokością, które ułatwia realizowanie codziennych czynności związanych z opieką nad pacjentem. Wyróżnia się na tle konkurencji najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz bezobsługową i praktycznie bezkosztową eksploatacją.
Łóżka jest możliwość płynnej regulacji wysokości leża. Minimalna wysokość jest bardzo niska, co jest nieocenione dla pacjentów niższych, czy w podeszłym wieku. Łóżko również jest dostępne w wersji z elektryczną regulacją.
Leże wypełnione jest sztywnymi i wentylowanymi płytami, co w przeciwieństwie do sprężynujących siatek metalowych, gwarantuje łatwe utrzymanie czystości i sprawną dezynfekcję. Panele leża w postaci płyt pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie RKO.
Łóżko w standardzie wyposażone jest w barierki boczne zabezpieczające pacjenta przed upadkami. Wysokość barierek została zaprojektowana w taki sposób, że pacjent jest zabezpieczony leżąc nawet na wysokim materacu przeciwodleżynowym. Opcjonalnie, barierki mogą być przedłużone do całej długości leża.
Pod leżem znajduje się duża, zdejmowana półka, która pozytywnie wpływa na organizację pobytu pacjenta. Pozwala ona wygospodarować miejsce na osobiste przedmioty pacjenta lub pościel. Ułatwia też pracę personelowi szpitala pozwalając na swobodne przemieszczanie się pomiędzy łóżkami i sprzątanie podłogi w okolicach łóżka.
Bariery stalowe to opcjonalny element łóżek szpitalnych, który zwiększa bezpieczeństwo pacjentów, minimalizując ryzyko wypadnięcia. Są szczególnie przydatne w opiece nad osobami starszymi, pacjentami z ograniczoną mobilnością oraz w placówkach długoterminowych. Nowoczesne modele spełniają normę PN-EN 60601-2-52, zapewniając odpowiednią wysokość i stabilność. Dzięki możliwości ich demontażu lub regulacji, personel medyczny może dostosować zabezpieczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta, zachowując jednocześnie komfort i wygodę użytkowania.
Napęd Wspomagający Transport Manualny to innowacyjne rozwiązanie, które usprawnia pracę personelu medycznego i zwiększa komfort pacjentów. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu transportu ciężkiego sprzętu, takiego jak łóżka, wózki czy podnośniki, system redukuje wysiłek fizyczny, minimalizuje ryzyko urazów i poprawia ergonomię pracy. Zapewnia bezpieczny, stabilny transport pacjentów, co jest kluczowe dla osób po operacjach, z urazami ortopedycznymi lub w stanie krytycznym. Jego wszechstronność i łatwa integracja z urządzeniami medycznymi zwiększają efektywność operacyjną szpitali i obniżają koszty.
Zdobądź nasz katalog sprzętu medycznego i odkryj innowacyjne rozwiązania dla zdrowia. Pobierz teraz, aby zyskać wiedzę na temat naszych produktów.
Katalog produktowy 2023
wersja PL do pobrania PDF
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na nasz blog
Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje
Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie
Funkcjonalność łóżek pobytowych
więcej…
Wysokość: | 39 cm - 69 cm |
Długość: | 210 cm |
Szerokość: | 96 cm |
Maksymalne obciążenie robocze: | 170 kg |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1