Materac do ogrzewania pacjenta

17 100,00 zł 17100.00
(netto: 15 833,33 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Materac do ogrzewania pacjenta

System grzewczy ETERNAL z materacem i kocem grzewczym zaprojektowano na potrzeby sal operacyjnych i zabiegowych. Ma na celu zapobieganie niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej, a także wspomaganie w przypadku jej wystąpienia.

Materac do ogrzewania pacjenta

Opis

System ETERNAL składa się z jednostki sterującej i materaca grzewczego oraz opcjonalnego koca grzewczego. Jest przeznaczony na wszystkie oddziały intensywnej terapii oraz ratunkowe, dokąd trafiają pacjenci wyziębieni lub przywiezieni z wypadku. Akcesoria są dostępne w wielu rozmiarach, elastyczne, łatwe do mycia i dezynfekcji, a także przezierne dla promieni RTG. W przeciwieństwie do ogrzewania konwekcyjnego system ETERNAL jest bezgłośny i nie emituje ciepła do otoczenia, lecz ogrzewa wyłącznie chorego. Grzeje równomiernie na całej powierzchni styku materaca z ciałem pacjenta. Ponadto ma działanie przeciwodleżynowe i jest przezierny dla promieni RTG.

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

20 dowodów na to, że jesteś pielęgniarką

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium