Składane łóżko o podwyższonym standardzie

Dostępność: statek - na zamówienie klienta
3 200,00 zł 3200.00
(netto: 2 962,96 zł)
ilość szt.

Składane łóżko o podwyższonym standardzie

Rozkładany fotel HILO PLUS pełni podwójną funkcję fotela oraz łóżka. Został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących towarzyszyć swoim bliskim w szpitalach i innych placówkach medycznych. 

Opis

Ze względu na walory estetyczne HILO PLUS doskonale komponuje się z każdym wnętrzem: czy to szpitala, czy sanatorium, czy też domu opieki. Sprawdza się jako wyposażenie wszystkich oddziałów szpitalnych oraz placówek opiekuńczych. Fotel jest przeznaczony zarówno dla bliskich towarzyszących choremu, jak i dla personelu medycznego. Umożliwia dłuższe przebywanie z dzieckiem lub dorosłym podczas rekonwalescencji. Wyposażony w wyprofilowane drewniane podłokietniki w dzień zapewnia komfortową pozycję siedzącą, a na noc można go przekształcić w wygodne łóżko. Jest bardzo prosty w obsłudze – można go złożyć i rozłożyć jednym ruchem ręki. Konstrukcję fotela wykonano ze stali malowanej proszkowo, a oparcie i siedzisko wypełniono gąbką i obito łatwą w dezynfekcji sztuczną skórą. Produkt zajmuje mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie oraz transport.

Dane techniczne

Długość rozłożonego łóżka: 206 cm
Długość złożonego łóżka: 99 cm
Szerokość: 81 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 120 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1
 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Szpitalne Niebo

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl