Stolik chirurgiczny

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
2 900,00 zł 2900.00
(netto: 2 685,19 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

37 dni

Stolik chirurgiczny

Stolik instrumentalny typu MAYO stanowi niezbędny element wyposażenia sal operacyjnych. Doskonale sprawdza się przy zabiegach m.in. chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej czy urazowej.

Opis

Stolik jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 i wyposażony w zdejmowaną obrotową tacę. Jego powierzchnia jest zarówno wytrzymała, jak i łatwa doczyszczenia oraz dezynfekcji. Sprzęt nie wymaga montażu. Cztery łożyskowane koła skrętne i niewielkie gabaryty umożliwiają ustawienie stolika w miejscu optymalnym dla przeprowadzenia zabiegu. Hydrauliczna regulacja wysokości za pomocą dźwigni nożnej pozwala na dostosowanie poziomu blatu do potrzeb personelu.

Dane techniczne

Długość: 50 cm
Wysokość: 83-117 cm
Głębokość: 70 cm

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1

Szpitalne Niebo

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium