Stolik chirurgiczny

2 900,00 zł 2900.00
(netto: 2 685,19 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Stolik chirurgiczny

Stolik instrumentalny typu MAYO stanowi niezbędny element wyposażenia sal operacyjnych. Doskonale sprawdza się przy zabiegach m.in. chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej czy urazowej.

Stolik chirurgiczny

Opis

Stolik jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 i wyposażony w zdejmowaną obrotową tacę. Jego powierzchnia jest zarówno wytrzymała, jak i łatwa doczyszczenia oraz dezynfekcji. Sprzęt nie wymaga montażu. Cztery łożyskowane koła skrętne i niewielkie gabaryty umożliwiają ustawienie stolika w miejscu optymalnym dla przeprowadzenia zabiegu. Hydrauliczna regulacja wysokości za pomocą dźwigni nożnej pozwala na dostosowanie poziomu blatu do potrzeb personelu.

Dane techniczne

Długość: 50 cm
Wysokość: 83-117 cm
Głębokość: 70 cm

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1

Szpitalne Niebo

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium