Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
Cechami udanego wózka wielofunkcyjnego są jego niewielkie rozmiary, ogromna pakowność i sprawne przemieszczanie. Aby je osiągnąć, trzeba zastosować bardzo przemyślane rozwiązania – podobne, jak w wózku Persolife adresowanym na sale zabiegowe, diagnostyczne i łóżkowe.
Konfigurowalne szuflady, wysuwane blaty robocze, odchylane półki, czy miejsce na butlę i uchwyt pod defibrylator – wszystko to w wielofunkcyjnym wózku niewielkich rozmiarów. Zaprojektowany z myślą o największej wygodzie dla personelu i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.
Niska waga własna oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że podjechanie wózkiem do stanowiska pacjenta nie stanowi żadnego problemu. Pomaga w tym także smukła konstrukcja i wyposażenie, które nie wystaje poza obrys wózka.
Tworzywowa obudowa z jednobryłowych odlewów bardzo usprawnia dezynfekcję wózka i utrzymanie w czystości. Nawet uchwyty do prowadzenia ukształtowane są w ten sposób, iż pełnią również funkcję ogranicznika blatu głównego.
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na nasz blog
Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje
Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie
Funkcjonalność łóżek pobytowych
więcej…
Długość: | 66 cm |
Wysokość: | 105 cm |
Głębokość: | 60 cm |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1