Pomagamy modernizować
placówki medyczne
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
Cechami udanego wózka wielofunkcyjnego są jego niewielkie rozmiary, ogromna pakowność i sprawne przemieszczanie. Aby je osiągnąć, trzeba zastosować bardzo przemyślane rozwiązania – podobne, jak w wózku Persolife adresowanym na sale zabiegowe, diagnostyczne i łóżkowe.
Konfigurowalne szuflady, wysuwane blaty robocze, odchylane półki, czy miejsce na butlę i uchwyt pod defibrylator – wszystko to w wielofunkcyjnym wózku niewielkich rozmiarów. Zaprojektowany z myślą o największej wygodzie dla personelu i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.
Niska waga własna oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że podjechanie wózkiem do stanowiska pacjenta nie stanowi żadnego problemu. Pomaga w tym także smukła konstrukcja i wyposażenie, które nie wystaje poza obrys wózka.
Tworzywowa obudowa z jednobryłowych odlewów bardzo usprawnia dezynfekcję wózka i utrzymanie w czystości. Nawet uchwyty do prowadzenia ukształtowane są w ten sposób, iż pełnią również funkcję ogranicznika blatu głównego.
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na nasz blog
Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje
Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie
Funkcjonalność łóżek pobytowych
więcej…
Długość: | 78 cm |
Wysokość: | 105 cm |
Głębokość: | 60 cm |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1