BARIATRIA WÓZEK_1.JPG
  • nowość

Wózek inwalidzki

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
30 000,00 zł 30000.00
(netto: 27 777,78 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

14 dni

Wózek inwalidzki

Specjalistyczny wózek do transportu pacjentów z wysoką nadwagą adresowany do wszystkich ośrodków przyjmujących osoby ze schorzeniami bariatrycznymi. Wózek o wzmocnionej konstrukcji stosowany także w prostej diagnostyce i badaniach pacjentów otyłych.

Opis

Bariatryczny wózek inwalidzki
Bariatryczny wózek inwalidzki

Wózek do przewozu pacjentów bariatrycznych

ECLIPSE to wózek do przewozu pacjentów bariatrycznych charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją i obniżonym środkiem ciężkości, wytrzymujący obciążenie 450 kg. Wózek adresowany jest do wszystkich placówek przyjmujących osoby z poważną i widoczną nadwagą. ECLIPSE umożliwia zgodny z normami oraz bezpieczny przewóz pacjentów bariatrycznych w wygodnej dla nich pozycji.

Bariatryczny wózek inwalidzki

Regulacje

Wózek wyposażony jest we wszelkie potrzebne regulacje zapewniające odpowiednie usytuowanie osoby transportowanej oraz dedykowane podłokietniki i podpory stóp przeznaczone dla wielkich obciążeń. ECLIPSE wykorzystywany jest także w badaniach i prostej diagnostyce osób otyłych. W dobie coraz większej ilości pacjentów z widoczną nadwagą każdy ośrodek powinien w swoim zapleczu dysponować właściwym i zgodnym z normami urządzeniem do obsługi osób bariatrycznych.

Dane techniczne

Wymiary siedziska: 102x41-56 cm
Wysokość oparcia: 65-75 cm
Dopuszczalne obciążenie robocze: 450 kg
Waga wózka: 30 kg

Produkty powiązane

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium