Podstawowe wyposażenie każdej placówki medycznej to szeroko rozumiane meble lekarskie. W zależności od przeznaczenia mogą być to łóżka szpitalne, szafki medyczne, fotele, wózki, stoły zabiegowe czy stoliki opatrunkowe. Znajdziecie tu Państwo większość wyposażenia meblowego do sal łóżkowych oraz zabiegowych,
w tym łóżka proste i elektryczne oraz szafki przyłóżkowe i wózki zabiegowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kategorią „Meble medyczne” oraz pozostałą ofertą naszego internetowego sklepu!

Nasz sklep EGERTON oferuje profesjonalne meble medyczne, których obecność w szpitalach i innych placówkach zdrowotnych jest nieoceniona. W naszej bogatej ofercie znajdują się takie meble do szpitali jak:

Fotele i stoły operacyjne
Fotele i stoły operacyjne to podstawowe wyposażenie szpitali i przychodni. W naszej ofercie zawarliśmy uniwersalne modele regulowane elektrycznie, ale i te bardziej specjalistyczne, które doskonale sprawdzą się w gabinetach: onkologicznych, ginekologicznych, laryngologicznych, okulistycznych czy stomatologicznych.

Łóżka szpitalne
Odpowiednio dobrane łóżka szpitalne przyczyniają się do przyspieszenia procesów leczenia i rehabilitacji. Dbają o wysoki komfort pacjentów, a także ułatwiają codzienną pracę personelu medycznego. Nasza oferta umożliwia wybór spośród łóżek: o zwiększonej nośności, regulowanych elektronicznie lub ręcznie. Cenne porady, które pomogą w wyborze łóżek szpitalnych, znajdziesz na naszym blogu: Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje.

Łóżka składane
Przeznaczone są dla gości odwiedzających chorych – w szczególności dla osób, które spędzają w szpitalu dużo czasu. Łóżka składane są niezbędne na oddziałach dziecięcych, gdzie rodzice często zostają w szpitalach przy swoich dzieciach przez cały czas.

Wózki funkcyjne
Wózki wielofunkcyjne znacznie ułatwiają personelowi pracę podczas wielu procedur medycznych. Każdy z naszych produktów zaprojektowany został, by spełniać odmienne potrzeby – zależne od oddziału, do którego jest przeznaczony. W naszej ofercie znajdują się wózki: anestezjologiczne, ambulatoryjne, opatrunkowe,
chirurgiczne, a także wózki do przewozu leków czy prania.

Z uwagi na duży wybór produktów i różnorodność ich funkcji, kluczem jest odpowiedni dobór oraz konfiguracja dla indywidualnych potrzeb. Dlatego, zanim samodzielnie wybierzecie Państwo meble do szpitala, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie eksperci EGERTON odpowiedzą na pytania i postarają się dostosować ofertę do Państwa wymagań. Mając doświadczenie w kompleksowych
realizacjach oddziałów, z przyjemnością podzielimy się wiedzą i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy! Dane kontaktowe znajdują się na samym dole strony oraz w zakładce Kontakt.

Meble do szpitali to nie to, czego Państwo szukacie? Zapraszamy do innych kategorii w naszym internetowym sklepie!

 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
We are a member of the Silesian Network of Medical Devices.
We are a member of the Polish Chamber of Commerce for Medical Devices.Our disinfection equipment is certified by the National Institute of Public Health, National Institute of Hygiene
All products that are medical devices have the CE marking to confirm conformity with the Medical Devices Directive 93/42/ECC (MDD).
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl