Nieocenionym udogodnieniem przy transporcie pacjenta jest podnośnik elektryczny. Powinien on stanowić podstawowe wyposażenie każdego oddziału łóżkowego, ponieważ minimalizuje wysiłek fizyczny personelu i opiekunów chorych. Stanowi także pomoc w codziennych procedurach pielęgnacyjnych oraz umożliwia bezwysiłkowe i bezpieczne przenoszenie pacjenta z łóżka na wózek, czy odwrotnie, zmniejszając przy tym stres hospitalizowanych.

Bariatryczny podnośnik pacjenta Bariatryczny podnośnik pacjenta
Cena: 35 000,00 zł (netto: 32 407,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Podnośnik pacjenta Podnośnik pacjenta
Cena: 4 800,00 zł (netto: 4 444,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Podnośnik pacjenta w pozycji leżącej Podnośnik pacjenta w pozycji leżącej
Cena: 29 000,00 zł (netto: 26 851,85 zł )
szt.
zobacz więcej

Istnieje na rynku wiele typów podnośników – od najprostszych i szybkich w obsłudze, po bariatryczne i specjalistyczne. Do codziennych procedur na oddziale w zupełności wystarczają podstawowe podnośniki z udźwigiem ponad 170 kg. Do rehabilitacji oraz specjalnych przenoszeń adresowane są bardziej zaawansowane urządzenia, które umożliwiają zmianę pozycji podczas samego przenoszenia – z leżącej na siedzącą i odwrotnie.

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium