Bariatryczny podnośnik pacjenta

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
30 500,00 zł 30500.00
(netto: 28 240,74 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

14 dni

Bariatryczny podnośnik pacjenta

Podnośnik bariatryczny XXL to w pełni elektryczne, sterowane pilotem urządzenie o zwiększonym udźwigu umożliwiające podnoszenie i bezwysiłkowy transport pacjentów bariatrycznych. Jest przeznaczony dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej lub niepełnosprawnych. Znajduje zastosowanie w szpitalach, sanatoriach, domach opieki, a także w warunkach domowych.

Opis

Podnośnik XXL służy do przenoszenia oraz transportu pacjentów bariatrycznych, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać, na niewielkie odległości: na łóżko, fotel, wózek bądź w celu przeprowadzenia codziennych procedur pielęgnacyjnych. Standardowo wyposażony jest w akumulator oraz wygodne nosidło podczepiane w trzech punktach zapewniające choremu wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki wielu opcjom regulacji ustawień umożliwia podniesienie chorego z trudnych i słabo dostępnych miejsc, w tym z poziomu podłogi. Może także służyć jako podnośnik wannowy. Kompaktowe rozmiary i przemyślana budowa urządzenia sprawiają, że idealnie sprawdza się nawet w niewielkich pomieszczeniach i wąskich ciągach komunikacyjnych. Podnośnik XXL stanowi nieocenioną pomoc dla personelu szpitala oraz opiekunów. Pozwala na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się zwyrodnień, bólów i urazów kręgosłupa, na jakie narażona jest ta grupa zawodowa w związku z wykonywanymi czynnościami.

Dane techniczne

Wysokość: 46-170 cm
Długość: 117 cm
Szerokość: 65-126 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 300 kg

Produkty powiązane

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium