Podnośnik pacjenta w pozycji leżącej

29 000,00 zł 29000.00
(netto: 26 851,85 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Podnośnik pacjenta w pozycji leżącej

Poweo to rozwiązanie umożliwiające jednemu opiekunowi zająć się codziennym przenoszeniem pacjentów oraz zmianami ich pozycji – i to wszystko bez wysiłku fizycznego. Jeden podnośnik – wszechstronne działanie na każdym oddziale szpitalnym.

  • Zmiana pozycji podczas przenoszenia
  • Niezwykła stabilność
  • Dopasowanie do każdego pacjenta

Opis

Zmiana pozycji podczas przenoszenia

To unikalna funkcja w podnośnikach: przy przenoszeniu pacjenta z łóżka na wózek, pozwala na płynną zmianę pozycji z wyjściowej leżącej do docelowej siedzącej – wszystko to podczas czasu przenoszenia. Pacjent wolny jest od stresu, a personel od wysiłku fizycznego!

Stabilność, precyzja i bezpieczeństwo

Bardzo ważną kwestią jest wyeliminowanie strachu oraz obaw pacjenta. Służą temu niezwykle stabilne i sztywne nosze (podnoszenie w pozycji leżącej) lub system unoszenia pacjenta ze zmianą pozycji, okalający ciało oraz dający niezwykłe poczucie bezpieczeństwa.

Dopasowanie do każdego pacjenta

Opcjonalne wyposażenie pozwala opiekunowi wybrać odpowiednie nosidła lub cały system podnoszenia. Możliwe jest podnoszenie pacjenta z każdej pozycji, także z podłogi. Dzięki opcjonalnej jednostce pomiarowej, personel może mieć aktualne informacje o zmieniającej się wadze pacjentów.

Dane techniczne

Wysokość: 81-207 cm
Długość: 144 cm
Szerokość: 144 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 215 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1

Największe szpitale świata

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium