Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Zabezpieczenie przeciwepidemiczne
 
Zabezpieczenie przeciwepidemiczne

ZABEZPIECZENIE PRZECIWEPIDEMICZNE IMPREZ

Profesjonalne zabezpieczenie przeciwepidemiczne

  • Prewencja wstępu dla osób z podwyższoną temperaturą
  • Dezynfekcja powierzchni
  • Dezynfekcja powietrza
  • Dezynfekcja osób

Porozmawiaj z naszym doradcą

Zadzwoń
Profilaktyka przed wejściem

Profilaktyka przed wejściem

Kontrola temperatury osób wchodzących dzięki bezobsługowym urządzeniom, które mierzą temperaturę, weryfikują obecność maseczek i liczą wchodzące osoby. W celu dodatkowej ochrony wykorzystaj bezpieczne, mobilne kabiny dezynfekcyjne.

Bezpieczeństwo podczas imprezy

Bezpieczeństwo podczas imprezy

Powietrze i powierzchnie wolne od bakterii, grzybów i wirusów dzięki profesjonalnym sterylizatorom o bardzo dużej wydajności do bezpiecznej dekontaminacji plazmowej.

Dezynfekcja po wydarzeniu

Dezynfekcja po wydarzeniu

Po imprezie skorzystaj z naszej usługi zamgławiania. Metoda jest skuteczna i niegroźna dla sprzętu i urządzeń elektrycznych. Przygotuj z nami bezpieczne miejsce na kolejne eventy.

Wynajem i sprzedaż sprzętu przeciwepidemicznego

Bramka mierząca temperaturę

Bramka mierząca temperaturę

Szybka weryfikacja temperatury to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza przy masowej detekcji. Proponowana przez nas bramka do mierzenia temperatury nie tamuje ruchu, ponieważ pomiar odbywa się w sposób ciągły.

.
Automat do mierzenia temperatury

Automat do mierzenia temperatury

Nie ma możliwości, aby osoby z podwyższoną temperaturą przedostały się ustanowionej strefy i stanowiły źródło zakażenia. Bramka natychmiast sygnalizuje wizualnie i dźwiękowo podwyższoną temperaturę ciała. Jako opcja dodatkowa, istnieje możliwość zarządzania informacjami o zdarzeniach.

.
Skaner temperatury

Skaner temperatury

Przyrząd do pomiaru temperatury obsługuje się w pełni zdalnie, z dowolnego miejsca w biurze, gdzie operator nie jest narażony na kontakt z interesantami. Skaner do mierzenia temperatury ma możliwość zapamiętania 30 tysięcy użytkowników oraz opcję kart dostępowych – to znacznie poszerza zastosowanie urządzenia.

.
Zamgławiacz

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

8 metrów wyrzutu aktywnej suchej mgły umożliwi odkażenie trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Dla zwiększenia efektywności, urządzenie wyposażono w wymienne nasadki, pozwalające na zmianę wielkości emitowanych cząstek i precyzyjne użycie.

.
Automatyczny fumingator

Automatyczny fumigator

Ta parownica do dezynfekcji cechuje się banalnie prostą obsługą. Wystarczy wpisać na ekranie kubaturę pomieszczenia, wybrać czas opóźnienia startu i opuścić pokój. Nie trzeba specjalistów do usunięcia wirusów z pomieszczenia, fumigator medyczny może obsługiwać każdy.

.
Zamgławiacz

Zamgławiacz do dezynfekcji powierzchni miejskiej

Zamgławiacz pracuje w systemie fumigacji suchą mgłą, który cechuje się wysoką skutecznością dzięki możliwości dotarcia do najmniejszych szczelin i zakamarków. Urządzenie wyróżnia się znacznym zasięgiem (nawet 80-100 m) i dużą wydajnością oraz gwarantuje długotrwały efekt.

.
Podnośniki pacjenta

Dyfuzor do zamgławiania pomieszczeń

Dzięki zastosowaniu środków o szerokim spektrum działania: bakteriobójczych, wirusobójczych, grzybobójczych, sporobójczych, umożliwia szybką eliminację niemal każdego typu patogenu.

.
Zamgławiacz

Dezynfektor plazmowy

Zenva znajduje się w absolutnej czołówce jeśli chodzi o wydajność. Jest w stanie oczyszczać powietrze w miejscach o dużym zagęszczeniu osób, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia epidemicznego.

.
Dezynfekator

Komora izolacyjna

Transportowa komora izolacyjna charakteryzuje się szczelnością na poziomie 99,99%. Gazoodporne zamki oraz podciśnienie gwarantują pełne bezpieczeństwo personelu. Usztywniana konstrukcja oraz pasy montażowe umożliwiają sprawne przenoszenie komory.

.
Kabina dezynfekcyjna

Kabina dezynfekcyjna

Po prostu tyle czasu wystarczy, aby śluza do dezynfekcji skutecznie zdezynfekowała wchodzącą osobę na teren jednostki. Bramka dezynfekująca nie opóźni ruchu w ciągu komunikacyjnym, a znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa. Pojemny zasobnik na środek dezynfekcyjny umożliwi długi oraz bezobsługowy czas działania.

.
Bezdotykowa stacja dezynfekcyjna

Bezdotykowa stacja dezynfekcyjna

Dozownik (spray) jest wyposażony w litrowy zasobnik na preparat odkażający dowolnego wyboru. Posiada możliwość regulacji jego ilości. To urządzenie do dezynfekcji zostało wyposażone w czujnik ruchu, który uruchamia automatyczne podanie środka odkażającego po podłożeniu dłoni.

.
Profesjonalny zamgławiacz pomieszczeń

Profesjonalny zamgławiacz pomieszczeń

To solidne urządzenie przeznaczone do naprawdę wielkich pomieszczeń. Dysponujące 9 litrowym zbiornikiem na substancję czynną i może obsłużyć jednorazowo do 2000 m3.

.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże dopasować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Przystępne ceny

Przystępne ceny

Dzięki naszym usługom zadbasz o personel i uczestników bez konieczności zakupu drogiego sprzętu. Pomoże to uniknąć kolejnych zakażeń i odsunąć groźbę kolejnego lockdownu.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny sprzęt

Specjalnie dobrany sprzęt pozwoli kompleksowo zabezpieczyć wydarzenie. Nasze urządzenia są niezawodne, nie wymagają skomplikowanego montażu ani ciągłej obsługi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo działania

Wszystkie urządzenia posiadają deklaracje zgodności potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. Urządzenia do dekontaminacji posiadają atest PZH. Fumigatory, emitują suchą mgłę nieszkodliwą dla urządzeń elektronicznych.

Zadbaj o bezpieczeństwo uczestników i obsługi

Kompleksowa obsługa

Zdaj się na nas! Posiadamy wiedzę zdobytą podczas pracy w najbardziej wymagających miejscach pod względem prewencji przeciwepidemicznej, takich jak szpitale i ośrodki medycyny długoterminowej dotyczącą procesów dezynfekcyjnych i używanych środków. Mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu i certyfikowanych środków zużywalnych. Zapewnimy także transport, montaż i obsługę urządzeń.

Wynajem sprzętu i organizacja szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj niezbędne informacje na temat urządzeń i sposobu ich użytkowania. Zaoszczędź czas i spotkaj się z nami on-line.

Skaner temperatury

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie
Opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1
Opinie

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1
Opinie

“Bramki do pomiaru temperatury na 28 Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi.”

Z uwagi na nieustające zagrożenie epidemiczne, organizatorzy targów zadbali o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia.

1
Opinie

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1

O nas

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenie przeciwepidemiczne wydarzeń masowych. Działamy kompleksowo - od selekcji uczestników poprzez bezobsługowy pomiar temperatury, dezynfekcję osób wchodzących na teren wydarzenia i bezpieczną dla ludzi dekontaminację powietrza podczas trwania eventu, aż po bezpieczne dla urządzeń elektronicznych zamgławianie pomieszczeń po imprezie.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże dopasować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl