System ogrzewania noworodka

10 500,00 zł 10500.00
(netto: 9 722,22 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

System ogrzewania noworodka

System CIEPŁE GNIAZDKO przeznaczony do ogrzewania noworodków stanowi niezbędny element wyposażenia wszystkich oddziałów noworodkowych (naonatologicznych). Stosuje się go w celu zapobiegania i leczenia hipotermii. Liczne maty i podkłady pozwalają na dostosowanie materaca do potrzeb małych pacjentów.

 System ogrzewania noworodka

Opis

System CIEPŁE GNIAZDKO składa się z modułu kontrolnego i grzewczego. Podstawowe wyposażenie obejmuje podkład żelowy o działaniu przeciwodleżynowym oraz trzy kolorowe pokrowce. Do systemu można także dołączyć matę wodną. System cechuje się wysokim standardem bezpieczeństwa. Jest wyposażony w szereg alarmów oraz czujników monitorujących temperaturę ciała noworodka, w tym w sondę pomiarową. Kontrolę pracy urządzenia ułatwia wyświetlacz pokazujący wartość temperatury zaprogramowanej oraz aktualnej. System równomiernie rozprowadza ciepło, jest prosty w obsłudze, a jego elementy są wykonane z doskonałej jakości materiałów zapewniających małym pacjentom maksymalny komfort.

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

20 dowodów na to, że jesteś pielęgniarką

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium