System ogrzewania noworodka

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
10 500,00 zł 10500.00
(netto: 9 722,22 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

37 dni

System ogrzewania noworodka

System CIEPŁE GNIAZDKO przeznaczony do ogrzewania noworodków stanowi niezbędny element wyposażenia wszystkich oddziałów noworodkowych (naonatologicznych). Stosuje się go w celu zapobiegania i leczenia hipotermii. Liczne maty i podkłady pozwalają na dostosowanie materaca do potrzeb małych pacjentów.

  • Zabezpieczenie całego ciała
  • Prosta obsługa
  • Dostosowane do każdego łóżeczka

Opis

System ogrzewania noworodka
System ogrzewania noworodka

Zabezpieczenie całego ciała

Nie ma możliwości wychłodzenia! Dzięki ogrzewaniu kontaktowemu system równomiernie rozprowadza ciepło po całym ciele małego pacjenta, a element grzewczy wzbogacony o podkład żelowy, pełni skuteczną ochronę przed odleżynami.

System ogrzewania noworodka

Ergonomia

Wystarczy wybrać żądaną temperaturę na panelu sterującym i gotowe! System automatycznie utrzymuje parametry, a wewnętrzne czujniki w sposób ciągły monitorują ciepłotę. Temperatura rzeczywista oraz zadana wyświetlana jest na dużym i czytelnym ekranie widocznym ze znacznej odległości.

System ogrzewania noworodka

Dostosowane do każdego łóżeczka

Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze, jednostkę sterującą można zaczepić przy każdym stanowisku niemowlęcym. Pozwala to zaoszczędzić przestrzeń na oddziale i niweluje zbędne okablowanie.

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

20 dowodów na to, że jesteś pielęgniarką

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl