Komora izolacyjna do transportu pacjenta

30 000,00 zł 30000.00
(netto: 27 777,78 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Komora izolacyjna do transportu pacjenta

Egerton ISO to biologiczna komora izolacyjna przeznaczona do transportu pacjentów skażonych biologicznie, chemicznie czy radiologiczne. Znajduje zastosowanie w stanach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego jako zabezpieczenie dla personelu medycznego oraz służb ratunkowych i epidemiologicznych w trakcie przewozu osoby zakażonej do szpitala lub centrum kwarantanny.

Komora izolacyjna do transportu pacjenta

Opis

Komora izolacyjna

Biologiczna komora izolacyjna przeznaczona do transportu pacjentów skażonych biologicznie, znajduje zastosowanie w stanach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego jako zabezpieczenie dla personelu medycznego oraz służb ratunkowych i epidemiologicznych w trakcie przewozu osoby zakażonej do szpitala lub centrum kwarantanny.

Wysoki stopień szczelności (99,99%)

Komora to izolator podciśnieniowy – dzięki wbudowanej pompie w ciągu dwóch minut od uruchomienia wytwarza podciśnienie o wartości –15 Pa. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo i może pracować w trybie ciągłym przez cztery godziny.

Filtry wysokiej skuteczności (HEPA)

Szczelność i odpowiednią filtrację gwarantuje jednostka filtrująco-wentylująca wyposażona w filtry HEPA, a także specjalny materiał pokrycia cechujący się wysokim stopniem nieprzenikalności. Pracę urządzenia monitorują liczne czujniki i alarmy. Stały dostęp do pacjenta zapewniają wbudowane rękawy, a uszczelnione otwory na płyny infuzyjne oraz rękawy pozwalają na podawanie leków.

10-punktowy dostęp do pacjenta i uszczelniane otwory na płyny infuzyjne

Komora jest wyposażona w pasy zabezpieczające pacjenta oraz pasy mocujące umożliwiające jej stabilne umieszczenie na noszach, co ułatwia przewóz pacjenta w ambulansie lub śmigłowcu. Jest także łatwa do dekontaminacji oraz transportu – w postaci złożonej mieści się w niewielkiej torbie.

Dane techniczne

Wymiary: 190x68x50 cm
Wentylacja: 50 l / min
Dopuszczalna masa pacjenta 150 kg
Podciśnienie: -15 Pa

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1

Bezpłatne szkolenia z zakresu podstaw dezynfekcji

Czytaj więcej 1
 

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium