Pomagamy modernizować
placówki medyczne
Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
Funkcje łóżka regulowane za pomocą siłowników elektrycznych: - zmiana wysokości leża - regulacja kąta uniesienia segmentu pleców - regulacja kąta uniesienia segmentu ud - przechyły wzdłużne .
Dostępne są trwałe i estetyczne barierki tworzywowe, które służą do zabezpieczania pacjentów na całej długości leża. Barierki boczne zostały wyposażone w bezpieczny mechanizm spowolnionego opuszczania, który wykorzystuje sprężynę gazową. Zatrzaśnięcie barierek jest wyraźnie sygnalizowane dźwiękiem. Dodatkowo, możliwe jest zwolnienie barierek za pomocą jednej ręki.
Bogata paleta kolorów umożliwia dobór odpowiedniego odcienia dla sprzętu, który będzie pasował do wystroju każdego oddziału łóżkowego. Personalizacja łóżka pozwala również na indywidualną konfigurację w pełni dostosowaną do potrzeb użytkowników i pacjentów.
Sterowanie odbywa się za pomocą poręcznego pilota z podświetlanymi przyciskami, co ułatwia sterowanie w nocy. Dla zabezpieczenia pacjenta i jego otoczenia przed niechcianymi ruchami elementów łóżka, pilot wyposażono w specjalny kluczyk, który blokuje przyciski.
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na nasz blog
Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje
Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie
Funkcjonalność łóżek pobytowych
więcej…
Wysokość: | 40 cm - 76.5 cm |
Długość: | 217 cm |
Szerokość: | 102 cm |
Maksymalne obciążenie robocze: | 230 kg |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1