Pompa do żywienia

3 500,00 zł 3500.00
(netto: 3 240,74 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 7 dni

Pompa do żywienia

Przenośna pompa do żywienia dojelitowego o niewielkiej wadze przeznaczona do użytku w placówkach medycznych na wszystkich oddziałach szpitalnych, a także w warunkach domowych.

Pompa do żywienia

Opis

NUTRA to lekka i łatwa w obsłudze pompa do karmienia dojelitowego zaprojektowana z myślą zarówno o wykorzystaniu stacjonarnym (przy łóżku pacjenta lub w domu), jak i mobilnym (np. podczas podróży). Pompa wyróżnia się szeregiem rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo użytkowania – jest wyposażona w lampkę kontrolną stanu preparatu odżywczego i regulację natężenia przepływu oraz przezroczyste drzwiczki umożliwiające monitorowanie postępu procesu infuzji. Bieżące dane i parametry są wyświetlane na czytelnym ekranie LCD. Urządzenie ma ponadto dodatkowy ekran diodowy, bioniczne wyjście oraz łącze bezprzewodowe. Pompę cechuje nowoczesny i funkcjonalny design ułatwiający dezynfekcję i utrzymanie produktu w czystości.

Dane techniczne

Waga: 1,3 kg
Wymiary: 14,5x20x11,4 cm
Czas pracy na akumulatorze: 5 godz.
Regulacja przepływu: 1 ml/h - 600 ml/h

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

20 dowodów na to, że jesteś pielęgniarką

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium