Pompa do żywienia

Dostępność: samolot - na zamówienie klienta
3 500,00 zł 3500.00
(netto: 3 240,74 zł)
ilość szt.

Pompa do żywienia

Przenośna pompa do żywienia dojelitowego o niewielkiej wadze przeznaczona do użytku w placówkach medycznych na wszystkich oddziałach szpitalnych, a także w warunkach domowych.

Opis

NUTRA to lekka i łatwa w obsłudze pompa do karmienia dojelitowego zaprojektowana z myślą zarówno o wykorzystaniu stacjonarnym (przy łóżku pacjenta lub w domu), jak i mobilnym (np. podczas podróży). Pompa wyróżnia się szeregiem rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo użytkowania – jest wyposażona w lampkę kontrolną stanu preparatu odżywczego i regulację natężenia przepływu oraz przezroczyste drzwiczki umożliwiające monitorowanie postępu procesu infuzji. Bieżące dane i parametry są wyświetlane na czytelnym ekranie LCD. Urządzenie ma ponadto dodatkowy ekran diodowy, bioniczne wyjście oraz łącze bezprzewodowe. Pompę cechuje nowoczesny i funkcjonalny design ułatwiający dezynfekcję i utrzymanie produktu w czystości.

Produkty powiązane

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl