Koncentrator tlenu

Dostępność: kolej - na zamówienie klienta
3 200,00 zł 3200.00
(netto: 2 962,96 zł)
ilość szt.
Termin realizacji:

Dostępny

W magazynie 14 szt.

Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu to urządzenie przeznaczone do terapii tlenowej. Jest adresowany do wszystkich placówek medycznych, w tym obiektów szpitalnych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Może być także użytkowany w warunkach domowych.

Opis

Urządzenie minimalizuje ryzyko duszności, niweluje skutki niedoboru tlenu oraz zapobiega niedotlenieniu organizmu poprzez dostarczanie pacjentowi powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Adresowane jest do osób cierpiących na różne rodzaje niewydolności oddechowej, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, choroby górskie oraz bezdech senny. Obsługa koncentratora nie wymaga specjalistycznej wiedzy – po jego włączeniu wystarczy ustawić na panelu sterowania czas trwania natleniania, a urządzenie będzie samo kontrolowało przebieg procesu, prezentując wszystkie dane na czytelnym wyświetlaczu LCD oraz alarmując o ewentualnych nieprawidłowościach. Koncentrator cechuje się wytrzymałą i opływową obudową ułatwiającą mycie i dezynfekcję. Poręczny uchwyt oraz koła umożliwiają jego bezwysiłkowe przewożenie w bliskie sąsiedztwo pacjenta.

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl