Pompa strzykawkowa

3 300,00 zł 3300.00
(netto: 3 055,56 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Pompa strzykawkowa

SYRINA to wydajna, łatwa w użyciu pompa strzykawkowa o zaawansowanych funkcjach i pełnej automatyce zwiększającej bezpieczeństwo infuzji.

Opis

SYRINA to uniwersalna pompa rozpoznająca strzykawki wszystkich producentów z automatyczną ich kalibracją. Urządzenie wyposażone jest we wszystkie niezbędne alarmy i funkcje, w tym m.in. kontrolę bolusa, trzy poziomy wykrywania okluzji czy automatyczne zmniejszenie uwalniania dawki po okluzji. Dla bezpieczeństwa pompę wyposażono w akumulator pozwalający na nieprzerwaną pracę przez 6 godzin. Urządzenie posiada interfejs pozwalający na komunikację z komputerem, a w opcji łączność bezprzewodową. SYRINA adresowana jest przede wszystkim na oddziały, gdzie stosuje się strzykawki różnych producentów, a bezpieczeństwo infuzji jest priorytetem.

Dane techniczne

Pojemność strzykawek: 10, 20, 30, 50 ml
Wydajność: 0,1 - 1500 ml/h
Wymiary: 30,6x13,5x12,7 cm
Waga: 2,25 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Z wizytą w największej fabryce sprzętu medycznego na świecie

Czytaj więcej 1

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1
 

20 dowodów na to, że jesteś pielęgniarką

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium