Urządzenie do dekontaminacji powietrza

20 000,00 zł 20000.00
(netto: 16 260,16 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: powyżej 21 dni

Urządzenie do dekontaminacji powietrza

ZENVA to urządzenie do dekontaminacji powietrza w różnego rodzaju pomieszczeniach. W warunkach domowych i budynkach użyteczności publicznej umożliwia stały dopływ czystego mikrobiologicznie powietrza. W placówkach medycznych, w tym w specjalistycznych salach szpitalnych o podwyższonym rygorze sanitarnym, zapewnia ochronę epidemiologiczną personelowi oraz pacjentom.

Urządzenie do dekontaminacji powietrza

Opis

Dekontaminacji powietrza

ZENVA to urządzenie do dekontaminacji powietrza w różnego rodzaju pomieszczeniach. W budynkach użyteczności publicznej umożliwia stały dopływ czystego mikrobiologicznie powietrza.

Zaawansowana dezynfekcja przy użyciu technologii plazmowej

Dekontaminator wykorzystuje technologię niskoenergetycznej plazmy polecaną przez specjalistów z branży sanitarno-epidemiologicznej. W przeciwieństwie do ozonowania technologia plazmowa jest całkowicie bezpieczna dla osób przebywających w pomieszczeniu, a także dla umeblowania i sprzętów, w tym materiałów podatnych na utlenianie. Jej zaletą jest też kompleksowość działania – dekontaminacja odbywa się w całej przestrzeni, a nie jedynie miejscowo jak w przypadku lamp bakteriobójczych czy systemów UV.

Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH)

Urządzenie jest rekomendowane do użytku w placówkach medycznych, w tym w specjalistycznych salach szpitalnych o podwyższonym rygorze sanitarnym, zapewnia ochronę epidemiologiczną personelowi oraz pacjentom.

Kompleksowe oczyszczanie powietrza w trybie ciągłym

ZENVA oczyszcza powietrze w trybie ciągłym, a dzięki bezgłośnemu działaniu nie zakłóca pracy ani odpoczynku osobom przebywającym w pomieszczeniu. Obsługa urządzenia nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności ani środków ostrożności – wystarczy zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dane techniczne

Maksymalna wielkość pomieszczenia: 150 m³
Wydajność: 1500 m³/h
Wymiary: 52x45x180 cm
Waga: 65 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1

Bezpłatne szkolenia z zakresu podstaw dezynfekcji

Czytaj więcej 1
 

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium