IMGP8751.JPG
  • nowość

Siedzisko bariatryczne

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta

Dostępność produktu, cena oraz specyfikacja techniczna dostępna po zalogowaniu/rejestracji do systemu.

Siedzisko bariatryczne

Poza łóżkami i wózkami o zwiększonym udźwigu w hospitalizacji pacjentów bariatrycznych wykorzystuje się także mniej skomplikowane produkty – takie, jak krzesła czy fotele. Bento to siedzisko z udźwigiem ponad 300 kg wyróżniające się ergonomią i dopasowaniem do pacjenta.

  • Dostępne dwa rozmiary
  • Dopasowanie do każdego pacjenta
  • Zwykły wygląd – niezwykła ergonomia

Opis

Komora izolacyjna
Siedzisko bariatryczne

Dostępne dwa rozmiary

Aby lepiej dopasować krzesła do pacjentów, producent rozróżnił dwie wersje – o szerokości siedziska 61 i 71 cm. Pozwala to dostosować fotel również do pomieszczeń i warunków, w jakich będzie użytkowany. Krzesło znakomicie sprawdza się w domach opieki, poczekalniach a także w zastosowaniu domowym.

Siedzisko bariatryczne

Dopasowanie do każdego pacjenta

Częstym problemem dla osób otyłych jest niezmienna wysokość i głębokość siedziska. Fotel Bento umożliwia regulację tych parametrów, dzięki temu wstawanie i siadanie na krzesło nie powoduje niebezpieczeństwa oderwania stóp pacjenta od podłoża. Wpływa to znacznie na poprawę bezpieczeństwa.

Siedzisko bariatryczne

Zwykły wygląd – niezwykła ergonomia

Unikalne, powlekane podłokietniki o charakterze motylkowym ułatwiają wstawanie i siadanie na fotel. Ich konstrukcja wychodząca poza siedzisko przyczynia się do uzyskania dobrej przyczepności i nie uciska przy zmianach pozycji. Znacznie poprawia to komfort korzystania.

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl