Szafka przyłóżkowa z tworzywa sztucznego

700,00 zł 700.00
(netto: 648,15 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: powyżej 21 dni

Szafka przyłóżkowa z tworzywa sztucznego

KABI ABS to nowoczesna szafka przyłóżkowa wykonana z grubościennego tworzywa ABS odpornego na korozję. Ergonomiczny kształt szafki zwiększa komfort jej użytkowania, a wbudowany wysuwany blat umożliwia pacjentom wygodne spożywanie posiłków.

Szafka przyłóżkowa z tworzywa sztucznego

Opis

Szafka przyłóżkowa to obok łóżka drugi niezbędny element wyposażenia każdego pacjenta. Ze względu na łatwość otwierania KABI ABS jest szczególnie polecana w przypadku chorych po urazach, o ograniczonej sprawności ruchowej oraz osób starszych. Dzięki wbudowaniu uchwytów w płaszczyznę frontów szafka nie ma żadnych wystających elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla pacjentów lub ulec uszkodzeniu. Podwyższone krawędzie wysuwanego blatu zapobiegają zsuwaniu się z niego drobnych przedmiotów oraz skapywaniu rozlanych płynów. Szafka KABI ABS jest wyposażona w wieszak i haczyki do wieszania ręczników oraz podręcznych rzeczy. Wewnątrz znajduje się regulowana półka ułatwiająca dostosowanie szafki do bieżących potrzeb i maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Dodatkową zaletą KABI ABS jest możliwość wyboru z kilku wariantów kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie estetyki szafki do wystroju sali.

Dane techniczne

Długość: 48 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 48 cm

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Nowa realizacja! Wojewódzki Szpital im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium