Wózek do przewozu leków

Dostępność: statek - na zamówienie klienta
1 070,00 zł 1070.00
(netto: 990,74 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji: Stan magazynowy 3 szt.

Wózek do przewozu leków

Wózek do przewozu leków DURO 1 sprawdza się niemal w każdej placówce medycznej, na wszystkich oddziałach szpitalnych oraz w gabinetach zabiegowych. Jest przeznaczony dla personelu medycznego jako sprzęt pomocniczy.

Opis

Wózek do przewozu lekówWózek do przewozu leków

Wózek do przewozu leków DURO 1 sprawdza się niemal w każdej placówce medycznej, na wszystkich oddziałach szpitalnych oraz w gabinetach zabiegowych. Jest przeznaczony dla personelu medycznego jako sprzęt pomocniczy.Największą zaletą wózka jest przestrzenna konstrukcja, która umożliwia szybki i wygodny dostęp do przewożonych przedmiotów. Trzy pojemne półki są wyposażone w relingi, które zabezpieczają ich zawartość przed wypadnięciem. Dzięki solidnemu materiałowi DURO 1 jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cztery cichobieżne podgumowane kauczukowe koła zapewniają sprawność, zwrotność i komfort prowadzenia, a blokada jazdy na dwóch z nich pozwala na ustabilizowanie pozycji wózka w razie potrzeby. Ergonomiczny uchwyt do prowadzenia wózka usprawnia jego obsługę na miejscu i podczas transportu. Duże odstępy między półkami i zastosowanie łatwo zmywalnego tworzywa ABS ułatwiają utrzymanie wózka w czystości.

Dane techniczne

Długość: 77,5 cm
Wysokość: 94 cm
Głębokość: 45,5 cm

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1

Szpitalne Niebo

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium